Nowa Inicjatywa Our Future Foundation 

Akcja Inspiracja zapoczątkowana przez Our Future Foundation to cykliczne spotkania
z uczniami, mające na celu dotarcie do wielu młodych ludzi. Licealistów oraz uczniów szkół podstawowych. Wszystko w celu aktywizacji lokalnej młodzieży we wszystkich regionach Polski. Akcja pozwala na dotarcie do małych i średnich miast, w których możliwości rozwoju są często ograniczone. Co więcej w trakcie wielu paneli dyskusyjnych młodzi ludzie mają szansę interakcji z młodymi przedsiębiorcami, przedstawicielami administracji publicznej, czy też działaczami społecznymi. Ważnym aspektem jest również to, iż podczas spotkań i rozmów z mentorami Our Future Foundation, uczestnicy mają także okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną dostępną za granicą. 

Akcja Inspiracja w Słupsku 

Podczas wydarzenia, które zostało zorganizowane w Słupsku uczestnicy mieli okazję porozmawiać z mentorami, którzy są studentami oraz absolwentami czołowych zagranicznych uczelni. Dzięki temu uzyskują bardzo cenną wiedzę od praktyków, nie teoretyków. Podczas wydarzenia uczniowie mieli również okazję porozmawiać z coachem – osobą, która pokazywała w jaki sposób radzić sobie ze stresem tak, żeby mierzyć się z przeciwnościami losu i finalizować obrane cele. 

Warsztaty w ramach Akcja Inspiracja w Słupsku 

Podczas eventu odbyły się warsztaty z: 

  • Iwoną Hołubiec – trenerką biznesu i coachem PCC ICF,
  • Kamilem Tomkowiczem – dyrektorem PR w OFF,
  • Aleksandrą Pietrzykowską – studentką Cambridge University,
  • Igorem Dmochowskim – studentem Eindhoven University of Technology.

Dziękujemy serdecznie za tak liczne przybycie. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach. Jest nam bardzo miło, że projekt cieszy się dużym powodzeniem. Dzięki temu możemy pomóc wielu młodym osobom w wyborze właściwej dla nich ścieżki edukacyjnej. 

Skopiowane do schowka