Inspirująca seria konferencji ma na celu zachęcenie młodzieży z różnych zakątków Polski do działalności na rzecz swoich lokalnych społeczności oraz zmniejszenie nierówności występujących w zakresie dostępu do edukacji na najwyższym poziomie.

Najnowsza edycja

Otworzyliśmy pierwszy nabór

Województwa Mazowieckie i Łódzkie

Zgłoś projekt
rekrutacja trwa do
31.03.2023

Zgłoś swój projekt i uzyskaj wsparcie mentoringowe lub finansowanie na jego rozwój!

Aktywność na rzecz społeczności lokalnej nigdy nie jest łatwa, szczególnie, gdy jest się młodym działaczem społecznym. Dlatego Our Future Foundation zaprasza wszystkich aktywnych młodych z województwa łódzkiego i mazowieckiego do aplikowania o “Mini Grant”!

Celem Programu Mini Grant jest zwiększenie zaangażowania młodzieży i młodzieżowych organizacji pozarządowych w życie publiczne poprzez wsparcie inicjatyw młodzieżowych, wzrost ich znaczenia w życiu publicznym oraz ich wzmocnienie instytucjonalne.

Beneficjenci projektu wezmą udział w serii bezpłatnych szkoleń oraz zostaną objęci wsparciem mentoringowym. Pośród zgłoszonych projektów wybierzemy aż 21, które otrzymają także wsparcie finansowe.

Zobacz poprzednią edycję

Harmonogram

Faq

Dokumenty

Poniżej znajdziesz wszystkie pliki i wzory dokumentów przydatne w aplikacji o grant oraz realizacji projektu.

Kontakt

Jeśli zasady aplikacji o grant są niejasne lub potrzebujesz dodatkowych informacji i naszego wsparcia – zapraszamy do kontaktu.

Działamy od pon. do pt.
w godzinach 10:00-16:00.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.