Ludzie fundacji

Wolontariusze

Wolontariusze Our Future Foundation to uczniowie i studenci z całej Polski, którzy angażują się w działalność Fundacji i promują jej projekty w swoich lokalnych społecznościach

OFF tworzy obecnie społeczność ponad 300 wolontariuszy w 16 województwach. Każdy Wolontariusz ma unikalną szansę zdobyć praktyczne doświadczenie przy organizacji wydarzeń i uczestnictwie w nich. Do grona Wolontariuszy można dołączyć przez cały rok, wypełniając formularz na stronie.

Koordynatorka Programu Wolontariackiego

Nasi wolontariusze

Adrian Draczka

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu

Bartosz Rąba

Jestem uczniem liceum w klasie o profilu matematycznym. Jako dodatkowe rozszerzenie wybrałem fizykę. Gram w szachy, chyba na ponad przeciętnym poziomie.

Iwona Ulenberg

Studentka Psychologii i Finansów na spec. Financial Analyst na Uniwersytecie Gdańskim. Dziennikarka Radia MORS UG. Dwukrotna uczestniczka Econverse.

Jakub Lizurej

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

Jan Grzesiak

Cześć, jestem Janek.

Jarosław Bandos

Jarosław Bandos

Klara Kamińska

XLO im. Królowej Jadwigi w Warszawie

Maciej Grzesik

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie

Małgorzata Górnisiewicz

Mam 17 lat i jestem na edukacji domowej, a dokładnie w Liceum w Chmurze. Przygotowuje się do studiowania architektury i uczęszczam na liczne kursy z rysunku. Należę również do Kadry Narodowej w żeglarstwie na olimpijskiej klasie 470.

Natalia Winowiecka

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku

Natalia Mikulska

Wolontariuszka z województwa Lubelskiego

Outreach Coordinator

Uniwersytet Medyczny

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.