Rady od ludzi sukcesu

Podczas wydarzenia został przeprowadzony panel dyskusyjny pt. “Życiowy GPS – Czym kierować się w młodym wieku”. Nasi prelegenci przedstawiali młodzieży swoje przemyślenia na temat samorozwoju od początku swojej drogi zawodowej. W dyskusji wzięli udział: Wiceprezes ds. Operacyjnych w Enea Operator Marek Rusakiewicz, Dyrektor Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze Robert Czechowski oraz Dyrektor ds. Operacyjnych Naszej Fundacji Krzysztof Chojnowski.

Zebrani eksperci pochodzą z różnych środowisk i prowadzą bardzo różnorodne kariery zawodowe. Dzięki temu nasza dyskusja była niezwykle interesująca i ukazywała liczne punkty widzenia. Dla uczestników wydarzenia stała się źródłem inspiracji i pokazała wiele możliwości, które mogą ich czekać w dorosłym świecie.

Kolejna dawka wiedzy

Oprócz panelu dyskusyjnego, zostały przeprowadzone również dwie prelekcje. W pierwszej z nich wziął udział były polski żużlista, a obecnie Dyrektor Sportowy Klubu Enea Fabulas Zielona Góra Piotr Protasiewicz, który opowiedział młodzieży o kulisach swojej kariery. Ponadto, przybliżył historię własnej drogi od kariery sportowej do osiągnięć w świecie biznesu.

Wydarzenie zwieńczyło wystąpienie Ani Jędrzejewskiej, studentki New York University w Szanghaju. Ania opowiedziała uczestnikom o poszczególnych etapach rekrutacji na jej uczelnię oraz podzieliła się własnymi radami w drodze na najlepsze uniwersytety na świecie.

Czym jest Akcja Inspiracja?

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań integracyjno-motywacyjnych dla młodzieży organizowana we wszystkich województwach w Polsce przez Our Future Foundation. Ideą projektu jest zainspirowanie młodych osób do podążania wymarzoną ścieżką do kariery. Pomóc w tym mają właśnie spotkania z liderami różnych branż, którzy dzielą się informacjami o swoich doświadczeniach, realizowanych projektach i sposobach na to, by odnaleźć się w świecie biznesu, nauki i nowych technologii. 

Skopiowane do schowka