Program “Mini Granty”

Celem Programu Mini Grant jest zwiększenie zaangażowania młodzieży w życie społeczne poprzez wsparcie projektów, które młodzi ludzie chcą realizować. Fundacja nie tylko zapewni młodym aktywistom pomoc finansową, ale także opiekę mentorów doświadczonych w realizacji projektów społecznych

Co więcej, już w przyszłym miesiącu, zostanie zorganizowana specjalna konferencja szkoleniowa, która ma wspomóc grupy projektowe w realizacji ich przyszłych projektów. Wydarzenie poruszy tematy związane z realizacją projektów, pracą w grupie, a także innymi możliwościami na działalność społeczną w młodym wieku.

Wspierane projekty

Wszystkie nadesłane projekty były niezwykle interesujące i warte uwagi, wobec czego ostateczny wybór nie należał do łatwych. Finalnie, projekty wspierane w ramach programu dotyczą roli kobiet w branży informatycznej, promowania idei dyplomacji, a także podkreślenie wagi rozwoju onkologii.

Wszystkie grupy projektowe już rozpoczynają prace nad swoimi inicjatywami, a pierwsze efekty zobaczymy w okresie wakacyjnym.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i życzymy powodzenia w realizacji projektów!

Skopiowane do schowka