Do tej pory większość wydarzeń Fundacji organizowanych było w Warszawie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i prośbom uczestników, III edycję Akcji Inspiracji zorganizowaliśmy w Lublinie. Podczas spotkania można było wysłuchać panelu dyskusyjnego „Życiowy GPS”. Dotyczył tematu podejmowania przez każdego z nas bardzo ważnych decyzji, które mają znaczący wpływ na dalszą ścieżkę kariery. Decyzje te nie należą w istocie do łatwych.  

Wydarzenie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych osób. Prelegenci przywiązywali bardzo dużą uwagę do tego, żeby przekazać gościom jak najwięcej uniwersalnych rad. Wszystko po to, by pomóc im w osiągnięciu sukcesu zawodowego. W dobie natłoku informacji, takie wyselekcjonowane rady są niezwykle cenne.  

Podczas panelu moderowanego przez Kamila Tomkowicza, Członka Zarządu OFF, uczestnicy wydarzenia mieli przyjemność wysłuchać opinii takich osób jak: 

  • Piotr Mazurek – Sekretarz Stanu w KPRM,
  • Jacek Bury – Senator Polska 2050,
  • Michał Krawczyk – Poseł Koalicji Obywatelskiej,
  • Seweryn Szwarocki – Dyrektor ds. rozwoju i strategii, Bogdanka S.A.

Zaproszeni eksperci uświadamiali uczestników wydarzenia, że edukacja jest niezwykle istotną kwestią w ich życiu. Powinna być powiązana z inicjatywami społecznymi, działaniami
w organizacjach pozarządowych, samorządach czy też kołach naukowych.  Celem tych działań jest nauka pracy zespołowej, jak również rozwój kompetencji miękkich. Według specjalistów, wydarzenie Akcja Inspiracja jest niezwykle ważne również pod kątem networkingu. Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych w celu współpracy oraz  wymiany wiedzy jest niezwykle istotne w karierze zawodowej.

Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a frekwencja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Do zobaczenia podczas kolejnych spotkań!

Skopiowane do schowka