Zainteresowanie dwudniową konferencją Our Future Forum przeszło najśmielsze oczekiwania 

Liczba młodych i ambitnych osób, które już na etapie nauki w szkołach średnich lub na pierwszych latach studiów myślą przyszłościowo o swojej indywidualnej ścieżce kariery, jest w Polsce niezwykle wysoka. Świadczy o tym imponująca frekwencja na wydarzeniach organizowanych przez nas, a w szczególności zainteresowanie III edycją Our Future Forum. Otrzymaliśmy aż 1000 zgłoszeń od osób, które chciały osobiście uczestniczyć w wydarzeniu! Ponieważ liczba miejsc na tego rodzaju konferencjach jest ograniczona, mogliśmy zaprosić na miejsce 300 uczestników. W wydarzeniu wzięło udział również niemal 40 liderów biznesu i życia społecznego.

Prelegentami podczas tej edycji byli: Agnieszka Flach (Zastępca Dyrektora Enea S.A.), Maciej Kawecki (Prezes Instytutu Lema), Maks Kraczkowski (Wiceprezes Zarządu PKO BP), Jolanta Wiewióra (Dyrektorka Zarządzająca BGK), Tomasz Bratek (Zastępca Prezydenta Miasta Warszawy) i wielu innych.

Inspirujące panele i warsztaty podczas III edycji Our Future Forum

Trzecia edycja Our Future Forum wzbudziła ogromne zainteresowanie uczestników. Odpowiadał za to, między innymi, bardzo ciekawy program, w którym pojawiły się panele o zróżnicowanej tematyce:

  • Edukacyjnej – na przykład „Polska nauka, globalna jakość” oraz „Uczyć się i poznawać świat”. Panele o tematyce edukacyjnej poruszały zagadnienia, które są niezwykle interesujące dla młodych i ambitnych osób, które pragną uczyć się i studiować na najlepszych światowych uczelniach.
  • Historycznej – na przykład „Odzyskać i przekazać dziedzictwo”. Panel ten poruszał zagadnienia historyczne i lokalne, związane z polskim dziedzictwem i pozycją Polski na kulturowej mapie świata. 
  • Energetycznej – na przykład „Rola młodego pokolenia w transformacji energetycznej Europy”. Panel poruszający zagadnienia związane ze środowiskiem i energetyką skupiał się na roli młodego pokolenia w dążeniu do energetycznej transformacji i ochrony środowiska dla przyszłych pokoleń. 

Wszystkie te obszary tematyczne są niezwykle istotne z punktu widzenia młodych osób, które dopiero wkraczają na rynek pracy lub rozpoczynają edukację na studiach. 

Our Future Forum to cykliczne wydarzenie organizowane przez naszą Fundację przy wsparciu Partnerów i Sponsorów. Partnerem Strategicznym akcji jest Enea, Sponsorami Strategicznymi są: KGHM oraz Kearney.

Skopiowane do schowka