Stypendium Our Future Foundation

Każdego roku nasza Fundacja Our Future Foundation wyróżnia ponad dwadzieścia młodych, zdolnych i ambitnych osób, które wiążą swoją przyszłość z edukacją na najlepszych światowych uczelniach. Na podstawie dwuetapowej rekrutacji wyłaniane są najlepsze kandydatury, a ich autorzy i autorki trafiają pod skrzydła OFF i otrzymują wsparcie stypendialne. 

Stypendium Our Future Foundation to wyróżnienie oraz ogromne wsparcie merytoryczne i praktyczne w dążeniu do realizacji marzeń o zagranicznych studiach. Stypendyści biorą bowiem udział w Programie Mentoringowym oraz Rejsie Mentoringowym, podczas których trafiają pod opiekę doświadczonych mentorów i wraz z nimi pracują nad wyborem ścieżki edukacji i kariery. Mentorami OFF są wyłącznie studenci i absolwenci najlepszych światowych uczelni, którzy mają za sobą doświadczenia związane z aplikowaniem na zagraniczne uniwersytety. 

III Gala Stypendialna Our Future Foundation i jej laureaci

W 2022 roku stypendystami OFF zostało 25 młodych i zdolnych osób z Polski oraz Ukrainy (w związku z sytuacją w Ukrainie, działania Our Future Foundation obejmują również utalentowaną młodzież narodowości ukraińskiej). Uroczysta Gala odbyła się 30.06 w Zamku Królewskim w Warszawie. 

Lista tegorocznych laureatów i laureatek w porządku alfabetycznym:

1. Bartosz Bęben

2. Weronika Boguś

3. Ivanna Boiarchuk

4. Bartosz Danisiewicz

5. Aleksandra Fijałek

6. Mikołaj Florczak

7. Katarzyna Furmanek

8. Michalina Hyriak

9. Jakub Kalbarczyk

10. Julia Klimiuk

11. Natalia Kłosowska

12. Aleksandra Kobyłecka

13. Dawid Kopik

14. Karolina Kozikowska

15. Amelia Kudasik

16. Laura Lachowicz

17. Timofii Latyshko

18. Mikołaj Miernik

19. Pola Ochocka

20. Magdalena Puzio

21. Natalia Siwek

22. Małgorzata Stadnicka

23. Gabriela Szczepanik

24. Serhii Vorobiov

25. Martyna Wróblewska

Podczas Gali Stypendialnej młodzi i zdolni laureaci mają okazję poznać liderów życia publicznego, politycznego i biznesowego. Spotykając się z przedstawicielami dużych firm, politykami i działaczami, młodzi ludzie mają okazję przekonać się, że edukacja, wiedza i doświadczenie, jakie zdobędą już wkrótce na wymarzonych uczelniach, przydadzą im się w karierze.

Wydarzenie pokroju Gali Stypendialnej nie mogłoby się odbyć w takim zakresie i miejscu, gdyby nie wsparcie Partnerów OFF oraz Sponsorów. Serdeczne podziękowania należą się więc HRE Investments (Opiekunowi Fundacji), firmie Enea i Fundacji Empiria i Wiedza (Partnerom Strategicznym), Krajowej Grupie Spożywczej i Grupie PGE (Sponsorom Strategicznym), Polskim Kolejom Państwowym, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A i Fundacji PKO Bank Polski (Partnerom) oraz licznym Partnerom Medialnym.

Skopiowane do schowka