Program Double Degree

Program podwójnego dyplomu to coraz częstsza forma współpracy wielu uczelni na świecie. Dzięki takiej możliwości, nasza podopieczna przez dwa lata będzie uczyć się w Paryżu, a na kolejne dwa wyjedzie do Stanów Zjednoczonych.

Podczas studiów, Olga chce poszerzać swoją wiedzę w zakresie nauk politycznych, aby przybliżyć się do swojego zawodowego marzenia – kariery w dyplomacji. Wybrane przez nią uczelnie są jednymi z najlepszych na świecie pod kątem kierunków politologicznych. Co więcej, Columbia University jest członkiem elitarnej Ivy League, która zrzesza najlepsze uczelnie w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Olga nie mogła wybrać lepiej! 

Wcześniejsze osiągnięcia Olgi

Wyjazd na zagraniczne studia dla Olgi jest uhonorowaniem jej nadzwyczajnego zaangażowania. Już dwa lata temu została laureatką Kwalifikacji Stypendialnej naszej Fundacji. W trakcie Programu Mentoringowego, Olga podejmowała coraz to nowe wyzwania i stale się rozwijała.

Przez ostatnie lata, Olga miała okazję wziąć udział w licznych szkołach letnich. Zaczynała od zajęć na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, a jej pasja i ciężka praca pozwoliły na udział w zajęciach organizowanych przez Yale University oraz Harvard University. Olga była także stypendystką programu FLEX, dzięki któremu spędziła rok uczęszczając do liceum w Stanach Zjednoczonych.

Co więcej, nasza laureatka jest również pomysłodawczynią Impactional – organizacji non-profit, którą założyła wspólnie ze swoją przyjaciółką z Indonezji. Inicjatywa ma na celu promowanie porozumienia międzykulturalnego wśród młodzieży oraz edukacji międzynarodowej.

Jeszcze raz gratulujemy Oldze licznych sukcesów oraz trzymamy kciuki za kolejne!

Skopiowane do schowka