Program Mentoringowy Our Future Foundation 

Programu Mentoringowy Our Future Foundation pomógł już wielu osobom. Na czym polega program? Misją Our Future Foundation jest pomoc w procesie rekrutacji na najlepsze światowe uczelnie oraz wyborze wymarzonej ścieżki kariery. 

Magdalena Błyskosz o Programie Mentoringowym 

„Our Future Foundation dało mi najważniejszą wartość, o którą każdy młody człowiek może zabiegać – dostęp do sieci wyjątkowych i ambitnych rówieśników, których teraz z radością mogę nazywać moimi przyjaciółmi. Oprócz wsparcia mentoringowego, które pozwoliło mi poznać moje możliwości i przygotować się do procesu aplikacji na studia za granicą, otrzymałam też możliwość podzielenia się moim doświadczeniem i wiedzą z kolejnym pokoleniem przyszłych studentów, co również było dla mnie pełnym wartości przeżyciem” – mówi Magdalena.  

NYU Abu Dhabi

W NYU Abu Dhabi uczy się ponad 50 000 studentów z całego świata. 36% stanowią kandydaci zza granicy. Uniwersytet realizuje 25 programów badawczych w ponad 25 krajach. Studenci NYU mogą realizować swoje zainteresowania w wielu dziedzinach. W grupach muzycznych, sekcjach sportowych, kołach naukowych, czy też kołach muzycznych. Osoby zainteresowane dziennikarstwem mają do dyspozycji 14 gazet studenckich, radio, dwa portale informacyjne, w tym również założonego w 1973 Washington Square News. NYU inwestuje miliard dolarów w badania oraz innowacje. Studenci biorą udział w wielu projektach naukowych. Cieszymy się, że możemy wspierać przyszłych absolwentów w tak prestiżowych uczelniach na całym świecie. 

Skopiowane do schowka