MINI GRANTY 2023

Nasi Mentorzy

Mentorzy w ramach programu Mini Granty od lat aktywnie uczestniczą w życiu społecznym, publicznym czy organizacyjnym. Swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem są w stanie przekazać wartościowe narzędzia, które pomogą im w realizacji ich inicjatyw, a także w dążeniu do trwałego wpływu na społeczność, w której działają.

Julia Zając

Zasady właściwej komunikacji i współpracy w grupie

Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Prezeska Zarządu Fundacji Na Nowo Polska, organizatorka XVI Kongresu Polskich Studentów w UK, podopieczna Instytutu Badań Organizacji Kultury UJ, gdzie realizuje swoje pierwsze prace badawcze.

Jaśmina Kasenko

Zasady prawidłowego rozliczania projektu

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Heinricha Heinego w Düsseldorfie, gdzie pracowała również jako nauczycielka akademicka. Ukończyła również Europejską Akademię Dyplomacji. Współtwórczyni Wyciskarki Potencjału, fundacji promującącej rozwój edukacyjny wśród młodych ludzi.

Julia Biernacka

Współpraca z mediami lokalnymi

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego, w Our Future Foundation Koordynatorka ds. PR. Zajmuję się kontaktem z mediami oraz pozyskiwaniem patronatów medialnych.

Jadwiga Mizerska

Współpraca z mediami lokalnymi

Studentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Opiekun Młodzieżowej Rady Krakowa. Przewodnicząca IX kadencji Młodzieżowej Rady Krakowa. Radna Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej V kadencji przy MEiN. Inicjatorka uchwały ws. powołania Młodzieżowego Sejmiku województwa małopolskiego w ramach projektu „Małopolska dla Młodych”. Koordynator ds. Młodzieżowych Rad w Polskiej Radzie Organizacji Młodzieżowych. Radna Młodzieżowej Rady Klimatycznej przy Ministerstwie Klimatu i Środowiska.

Jakub Jura

Inkluzywne przywództwo i sposób zarządzania projektami

Założyciel i prezes Fundacji Szkolna Giełda Pracy, gdzie odpowiada za planowanie strategiczne i koordynację projektu rozwoju platformy SzGP. Od lat zaangażowany społecznie w wiele projektów i organizacji. Doświadczenie zdobywał też współpracując z fundacją Kraków Miastem Startupów.

Anna Lipiec

Organizacja, logistyka i przygotowanie konferencji

Działaczka społeczna zainteresowana szeroko pojętym trzecim sektorem. Na co dzień prowadzi własną inicjatywę na terenie Warszawy, jest również absolwentką wielu szkoleń z zakresu liderstwa i zarządzania projektowego. Udziela się również w organizacjach pozarządowych jak Our Future Foundation czy Akademia Wiedzy Obywatelskiej.

Michał Krasowski

Organizacja, logistyka i przygotowanie konferencji

W Our Future Foundation odpowiada za logistykę, oraz część techniczną wydarzeń. Organizator wielu wydarzeń np. Warsaw Science Slam.

Michalina Popko

Prowadzenie mediów społecznościowych

Michalina to 19-letnia studentka I roku marketingu medialnego i PRu na UW. Przedsiębiorczyni społeczna, wolontariuszka, specjalistka od marketingu i mediów społecznościowych. Aktualnie cały jej czas pochłania rozwijanie Fundacji Cześć Ciało, w której pełni rolę Dyrektorki Zarządzającej. W ostatnich latach była związana z Fundacją Our Future Foundation, gdzie odpowiadała za prowadzenie mediów społecznościowych, a także marketing i kwestie kreatywne.

Napisz do mentora

Formularz kontaktowy jest dostępny po zalogowaniu do profilu użytkownika OFF.

Zaloguj się lub załóż konto OFF, aby skontaktować się z zespołem Mini Grantów.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.