Program Mentoringowy oraz Rejs Mentoringowy Our Future Foundation

Bartek to podopieczny Programu Mentoringowego, jak również uczestnik Rejsu Mentoringowego, organizowanego przez naszą Fundację. Obydwa projekty mają na celu wsparcie młodzieży w dostaniu się na wymarzone studia na całym świecie. Pomoc w aplikacji oraz wsparcie mentoringowe praktyków to ogromna wartość dodana w obydwu projektach, które cieszą się bardzo dużą popularnością. „Nieocenioną pomoc otrzymałem przy pisaniu personal statement – pracy na 4000 znaków o swoich osiągnięciach wymaganej przy aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii. Jest to ważny element aplikacji, dlatego trzeba mu poświęcić dużo uwagi.

Cały okres od lipca do października spędziłem na pisaniu i poprawianiu kolejnych wersji personala, a mentorzy Our Future Foundation poświęcali swój czas, sprawdzając i udzielając celnych uwag. Kluczowa była również cała wiedza na temat aplikacji, którą otrzymałem jako laureat OFFu. Podczas wykładów na Rejsie Mentoringowym, webinarów i licznych wideorozmów z mentorami dowiedziałem się wielu wartościowych rzeczy, które zdecydowanie pomogły mi w aplikacji” – mówi Bartek Chejman. 

Oxford w Wielkiej Brytanii 

Oxford jest jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na całym świecie. Najstarsza uczelnia anglojęzyczna na świecie. Bez wątpienia znajduje się w rankingu najlepszych uczelni. Co więcej z uczelnią tą powiązanych jest aż 64 laureatów Nagrody Nobla. Na uczelni wiedzę zdobywali między innymi: 6 Premierów Wielkiej Brytanii, Prezydent USA Bill Clinton, ponad 30 Prezydentów innych państw, ponad 120 medalistów olimpijskich, pisarze tacy jak J.R.R. Tolkien, Oscar Wilde, sławny fizyk, Stephen Howking, czy też były marszałek Polski, Radosław Sikorski. Zajęcia odbywają się w małych grupach, pod okiem wybitnych profesorów. Do uczelni przynależy aż 100 bibliotek. Oxford University posiada najwyższą jakość prowadzonych badań naukowych. 

Jesteśmy dumni z naszego podopiecznego. Życzymy dalszych sukcesów. 

Skopiowane do schowka