Program Mentoringowy Our Future Foundation 

Władysław Sowul jest laureatem Programu Mentoringowego. Dlatego też jesteśmy dumni
z tego, iż działania Fundacji mają realny wpływ na życie naszych podopiecznych. Program ma na celu pomoc młodym ludziom w dostaniu się na wymarzone uczelnie. Co więcej mentorzy dzielą się swoją wiedzą praktyczną. Wszystko po to, by pomóc w zakwalifikowaniu się na daną uczelnię. Dlatego też Władysław Sowul, dzięki swojej ciężkiej pracy oraz wsparciu mentorów otrzymał zaproszenie na TU Delft w Holandii. Program Mentoringowy zakłada również pomoc w planowaniu dalszej ścieżki akademickiej, czy też pomoc w pozyskiwaniu dodatkowego dofinansowania. 

TU Delft w Holandii

University of Technology Delft, holenderska uczelnia w mieście Delft. Jest to najstarsza
i największa uczelnia techniczna w Holandii. Kształci się w niej aż 18 000 studentów, natomiast kadrę uczelni zasila 2500 naukowców. W tym ponad 200 naukowców. Jest to imponująca liczba. TU Delft w Holandii znajduje się w rankingu 20 najlepszych uczelni technicznych na świecie. Z roku na rok, liczba nowych wydziałów rośnie. Przybywa coraz więcej studentów. Uniwersytet prowadzi czynną współpracę między innymi z: Imperial College London, Uniwersytetem Technicznym w Helsinkach, czy też RWTH w Akwizgranie. 

Na uniwersytecie można studiować bardzo oryginalne kierunki. Należą do nich: Aerospace Engineering, jest to inżynieria w innym, unikatowym aspekcie. Studenci podczas studiowania na danym kierunku mogą dowiedzieć się w jaki sposób działa samolot, czy też jak projektuje się satelitę. Kolejny z kierunków to Nanobiology, czyli nauka o metodach i technikach leczenia wad serca. Z kolei na kierunku Applied Earth Sciences studenci skupiają się na Ziemi i na wszelkich zagadnieniach dotyczących jej pomocy. Program studiów wyróżnia podejście globalne oraz eksplorowanie nowych regionów. 

Władysław Sowul jeszcze raz serdecznie gratulujemy dostania się na TU Delft w Holandii. 

Skopiowane do schowka