Fundacja OFF pomaga swoim podopiecznym realizować marzenia edukacyjne

Historia Natalii Kłosowskiej, naszej podopiecznej, to świetny przykład na to, że marzenia można i warto realizować. Jej pragnieniem było studiowanie na wybranej uczelni zagranicznej i właśnie to już się udało, a przed tak młodą osobą wciąż pozostaje wiele okazji do zdobywania kolejnych osiągnięć. Natalia włożyła wiele wysiłku w przygotowanie swojej aplikacji i już wcześniej odnosiła liczne sukcesy – wygrywała w turniejach i olimpiadach, a nawet wzięła udział w delegacji na międzynarodowe sesje Europejskiego Parlamentu Młodzieżowego. 

Program Mentoringowy Our Future Foundation ułatwił Natalii Kłosowskiej zdobycie indeksu prestiżowej uczelni University of Pennsylvania.

Program Mentoringowy OFF

Misją Our Future Foundation jest wyrównywanie szans edukacyjnych młodych i zdolnych osób z różnych środowisk – także z mniejszych miejscowości. W ramach Programu Mentoringowego nasza fundacja wspiera swoich podopiecznych w staraniach o przyjęcie na najlepsze światowe uczelnie. 

Każda z osób zakwalifikowanych do Programu Mentoringowego, trafia pod opiekę mentora, który pomaga jej w doborze najlepszej ścieżki kariery oraz wspiera ją w tworzeniu aplikacji na wybraną uczelnię zagraniczną. 

Jak dotąd ze wsparcia OFF skorzystało już 44 laureatów oraz ponad 100 podopiecznych. Our Future Foundation z przyjemnością obserwuje ich dalsze losy i odnoszone sukcesy. Do grona osób, którym udało się dostać na wymarzoną uczelnię dołącza również Natalia Kłosowska.

Podopieczna OFF na University of Pennsylvania

Determinacja, ambicja, talent i ciężka praca pod okiem mentora z OFF to kwestie, które przyczyniły się sukcesu kolejnej młodej osoby, która rozpocznie studia na University of Pennsylvania – jednej z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Jej absolwentami są Elon Musk oraz Warren Buffett. University of Pennsylvania przoduje w rankingach wśród uczelni o profilu biznesowym i prawniczym. W jej ramach działa również słynna szkoła biznesu – Wharton School. Trzymamy kciuki za naszą podopieczną, która już niebawem zasili szeregi studentów tej uczelni.

Skopiowane do schowka