Dołącz do nas

Kwalifikacja stypendialna

Jak co roku Our Future Foundation pomoże grupie najzdolniejszych polskich i ukraińskich licealistów rozwinąć swój potencjał pod skrzydłami Mentorów fundacji, którzy są studentami bądź absolwentami najbardziej prestiżowych uniwersytetów takich jak Yale, Harvard University, University of Oxford czy University of Pennsylvania.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Jestem
Kraj
Kraj
W jakie działania chcesz się zaangażować?
Czy byłeś już mentorem OFF?
Skąd dowiedziałeś/łaś się o rekrutacji?
Zgoda na przetwarzanie danych

Ścieżka akademicka i zawodowa

Udział w Kwalifikacji Stypendialnej to wymiana myśli, pomysłów i doświadczeń w unikatowej grupie rówieśniczej najzdolniejszych i najambitniejszych licealistów pod opieką Mentorów Our Future Foundation. Mentorzy Fundacji, dzieląc się swoimi doświadczeniami i bezcenną wiedzą z pierwszej ręki, są niezawodnym wsparciem w procesie aplikacyjnym na studia zagraniczne. Ponadto, program mentoringowy zakłada wsparcie w planowaniu dalszej ścieżki kariery akademickiej, lub poszukiwaniu dodatkowego finansowania.

Wydarzenia Fundacji

Kluczowym elementem Programu jest bezpłatny, tygodniowy Rejs Mentoringowy, który oferuje naszym podopiecznym szansę rozwoju swoich umiejętności i wiedzy pod okiem Mentorów Fundacji podczas wędrówki po jeziorach mazurskich. Unikatowa atmosfera rejsu wspiera naturalną wymianę doświadczeń, które stają się źródłem motywacji i inspiracji dla naszych podopiecznych. Seria multidyscyplinarnych warsztatów sprzyja holistycznemu rozwojowi uczestników Rejsu a niejednokrotnie pozwala im odkryć nowe zainteresowania i pasje.

Wydarzenia

Laureaci programu zostaną zaproszeni do udziału w uroczystej Gali Wręczenia Stypendiów, konferencji Our Future Forum oraz serii warsztatów OFF Masterclass.

Wsparcie

Nasi podopieczni mogą skorzystać z możliwości odbycia stażu w firmach partnerskich Fundacji, oraz otrzymania wsparcia finansowego w pozyskaniu materiałów edukacyjnych.

Rozwój

Wierzymy, że inwestycja w edukację młodych talentów – liderów jutra – to nie tylko jedyna właściwa odpowiedź na wyzwania współczesności i kluczowy element wspólnej troski o naszą przyszłość, ale również skuteczny sposób na umacniania polskiej konkurencyjności we współczesnym świecie.

Do tej pory Fundacja pomogła już ponad 200 podopiecznym dostać się na zagraniczne studia!

Harmonogram

I etap kwalifikacji

W formie formularza online, pozwala nam poznać sylwetki naszych kandydatów pod kątem ich osiągnięć akademickich, pozaszkolnych i kreatywności potrwa od 12 lutego do 19 marca 2024.

Wyniki I etapu

Wyniki I etapu, które wyłonią grono 60-70 finalistów, zostaną zakomunikowane 19 marca

II etap kwalifikacji

II etap kwalifikacji (24-26 marca), to rozmowy kwalifikacyjne online, które pozwalają nam poznać bliżej naszych finalistów, ich zainteresowania i plany na przyszłość

Ogłoszenie listy laureatów

Lista 20-30 laureatów programu mentoringowego zostanie opublikowana w przeciągu 7 dni od zakończenia rozmów kwalifikacyjnych.

Wsparcie ukraińskiej młodzieży

W obliczu tragicznych wydarzeń mających miejsce za naszą granicą, Fundacja Our Future Foundation włącza do swoich celów działania charytatywne na rzecz wsparcia integracji ukraińskiej młodzieży. Ważnym elementem programu mentoringowego będzie przeprowadzenie przez naszych podopiecznych inicjatyw wspierających integrację młodych Ukraińców poprzez spotkania integracyjne oraz tworzenie miejsc do wymiany zdań, poznania własnych możliwości w obecnej sytuacji. Przewidujemy dodatkową pulę miejsc dla ukraińskiej młodzieży.

Regulamin

Regulamin Kwalifikacji do programu mentoringowego Our Future Foundation 2023 znajduje się tutaj.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.