Gazeta Kongresy – rekrutacja Dodane 20.10.2023

Gazeta Kongresy - rekrutacja

- Inne

Zaczynamy jesienną rekrutacje!

Gazeta Kongresy to młodzieżowe media o ogólnopolskim zasięgu. Jesteśmy blisko spraw ważnych dla młodego pokolenia – naszych spraw.

U nas zdobędziesz cenne kwalifikacje zawodowe, takie jak: redagowanie artykułów, moderowanie profesjonalnych profili w mediach społecznościowych, czy poruszanie się po interfejsie WordPressa. Nasi redaktorzy posiadają indywidualne legitymacje prasowe, które umożliwiają rozwijanie swojego warsztatu dziennikarskiego podczas różnego rodzaju wydarzeń, jako akredytowani przedstawiciele prasy. Ponadto sama przynależność do naszej redakcji jest aktywnością świetnie prezentującą się w CV. Nowe umiejętności, bezcenne doświadczenie, ale Gazeta Kongresy to także ludzie – to niezwykła szansa na zawarcie nowych znajomości z ambitnymi, młodymi osobami z całej Polski, na uczenie się od siebie nawzajem i wspieranie w najróżniejszych inicjatywach.

Link do aplikacji:

Aplikuj Już dziś!

Szczegóły

  • Inne
  • Inne
Aplikuj

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.