Współorganizacja Piłkarskiego Turnieju Niepodległości z okazji 105. rocznicy odzyskania niepodległości Dodane 19.10.2023

Współorganizacja Piłkarskiego Turnieju Niepodległości z okazji 105. rocznicy odzyskania niepodległości

- Inne

Data: 10-11.11.2023

Godzina: 14:00

Lokalizacja: Hala MOSIR Zabrze, ul. Matejki 6

Zapraszamy do udziału w organizacji Piłkarskiego Turnieju Niepodległości z okazji 105. rocznicy odzyskania niepodległości! Poszukujemy chętnych wolontariuszy, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam zorganizować to wyjątkowe wydarzenie.

Nasz turniej będzie okazją do uczczenia ważnej rocznicy odzyskania niepodległości i jednocześnie do wspólnego świętowania miłości do piłki nożnej. Jeśli masz energię, pasję do sportu i organizacji, oraz chcesz być częścią tej wyjątkowej inicjatywy, to jesteśmy zainteresowani Twoją pomocą!

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania, prosimy o kontakt. Niezależnie od Twojego doświadczenia, jesteśmy otwarci na wszelką pomoc. Razem stworzymy niezapomniane wydarzenie, które będzie świętować naszą niepodległość i pasję do futbolu!

Kontakt:

Tomasz Zabielski

Koordynator Programu

AKADEMIE KLASY EKSTRA
e-mail; tomasz.zabielski@ekstraklasa.org

Szczegóły

  • Inne
  • Inne
Aplikuj

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.