Fundacja Empiria i Wiedza Dodane 24.08.2023

Zgłoś się do #Talenty Jutra i wygraj 25 000 zł na rozwój projektu!

- Inne

Talenty Jutra to inicjatywa mającą na celu wsparcie młodych osób w wieku 19-25 lat, realizujących projekty w dziedzinach nauk ścisłych i medycynie.

Wygrana w konkursie to 25 000,00 złotych na kontynuację, rozszerzenie obszaru badań naukowych lub rozwinięcie czy udoskonalenie wynalazku, co umożliwi rozpoczęcie kariery naukowo-badawczej, natomiast sama aplikacja do konkursu będzie okazją do nauki ubiegania się o pozyskiwanie grantów na badania w przyszłości.

Uwaga: zgłoszony projekt musi być już w fazie realizacji – Fundacja nie przyzna dofinansowania projektom pozostającym w fazie pomysłu.

Zgłaszane projekty – prace naukowo-badawcze lub wynalazki, muszą dotyczyć jednej z poniższych kategorii:

  1. biotechnologia
  2. informatyka i nauki inżynieryjno-techniczne
  3. nauki biologiczne oraz medycyna, nauki o zdrowiu
  4. nauki chemiczne oraz nauki o Ziemi i środowisku
  5. nauki fizyczne i astronomiczne
  6. projekty interdyscyplinarne w zakresie 3W (woda-wodór-węgiel)

Zgłoszenia przyjmowane są do 30.09.2023.

Gala finałowa, podczas której wybrani finaliści zaprezentują swoje prace przed komisją, odbędzie się 28 listopada 2023 r. w Double Tree by Hilton, ul. Skalnicowa 21, Warszawa.

Szczegóły

  • Inne
  • Inne
Aplikuj

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.