Festiwal Przyszłości Bomba Megabitowa w Krakowie 

Festiwal Przyszłości Bomba Megabitowa został zorganizowany przez Karkowskie Biuro Festiwalowe i Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema. Jest to unikatowe oraz bardzo oryginalne wydarzenie. Jedyny w swoim rodzaju event, który łączy świat nauki, technologii i kultury. 

Wrześniowa edycja wydarzenia była poświęcona klimatowi. Kryzys klimatyczny został przedstawiony w sposób wielowątkowy. Wszystko po to, by pokazać złożony charakter problemu oraz wiele skomplikowanych kwestii z nim związanych. Podczas wydarzenia nasza Fundacja organizowała tak zwaną Scenę Młodych (kilka tysięcy młodych osób w jednym miejscu, inspirujące rozmowy). Festiwal Przyszłości Bomba Megabitowa to network marketing, inspirujący ludzie, świetne wykłady, pewna dawka wiedzy oraz motywujące power speeches. Debaty oraz spotkania poprzedził cykl interdyscyplinarnych działań
kulturalno-proekologicznych, aktywistycznych, społecznych i edukacyjnych. 

Program Festiwalu Przyszłości Bomba Megabitowa

Podczas wydarzenia odbyły się dyskusje oraz międzynarodowa konferencja COINS, która była współorganizowana przez naukowców z wysoko cenionych ośrodków amerykańskich. MIT Center for Collective Intelligence, Uniwersytet Harvarda oraz Uniwersytet Stanowy Wayne’a. Z kolei gościem specjalnym był prof. Richard B. Freeman, jeden z najwybitniejszych ekonomistów na świecie. Profesor kieruje obszarem Harvard Law School. Co więcej uczestnicy spotkania  w nowoczesnej przestrzeni Centrum Kongresowego ICE Kraków, w strefie expo, mieli szansę zobaczyć technologiczne innowacje sprzyjające dbałości o ekologię. Organizatorzy zadbali również o różnorodną strefę warsztatową. Między innymi szkolenia dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Ogarnij Hejt”. Jesteśmy  dumni z tego, że nasza Fundacja może współtworzyć tak prestiżowe wydarzenia. 

Skopiowane do schowka