Zorganizowaliśmy konkurs na najlepszy pomysł na biznes!

Zadaniem konkursowym było przedstawienie pomysłu na biznes w formie kreatywnego wideo. Uczestnicy mogli zgłosić się w trzech kategoriach: studenci, osoby 50+ i duety międzypokoleniowe. Wśród ponad 300 zgłoszeń, wybraliśmy po 5 z każdej kategorii, a głosowanie na TikToku wyłoniło 9 finalistów. Podczas Gali Finałowej jury wybrała zwycięzcę z każdej kategorii, którzy otrzymali od nas wsparcie finansowe, prawne i marketingowe. Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy za Was wszystkich kciuki!

Znamy zwycięzców konkursu

Zwycięzcy w kategorii "Studenci"

Karolina Szczęsna, Zuzanna Hyrcza, Sławomir Gocław to zwycięzcy naszego konkursu w kategorii Studenci. Ich pomysł „Gravely” polega na stworzeniu platformy typu marketplace do opieki nad grobami bliskich oraz innych usług cmentarnych. 

Zwyciężczyni w kategorii "50+"

Barbara Bruzda to zwyciężczyni w kategorii „50+” z pomysłem aplikacji odnajdującej zaginione zwierzęta. 

Zwyciężczynie w kategorii "Duety Międzypokoleniowe"

Julia i Renata Krysiak zwyciężczynie w kategorii „Duety Międzypokoleniowe”. Obie interesują się zdrowym trybem życia, a podczas pandemii zabrakło im dostępu do świeżych warzyw i owoców, dlatego przychodzą ze swoim produktem VegeLIO czyli pełnowartościową mieszanką warzyw i ziół liofilizowanych. Mogą one służyć jako dodatek do zup lub przekąska. Pani Renata zajmuje się tworzeniem nowych produktów i kontaktem z partnerami, a Julia przejęła sprawy papierkowe. 

Poznajcie pomysły zwycięzców

Dlaczego warto?

To jedyny tego rodzaju konkurs, w którym nagrodą główną jest prawdziwa przepustka do świata biznesu! Z naszą pomocą możesz odnieść sukces i spełniać marzenie o karierze przedsiębiorcy. Przygotujemy Cię do założenia własnej firmy i damy niezbędne narzędzia aby to zrobić. Zostaniesz gwiazdą TikToka i zbudujesz swoją markę osobistą.

14 czerwca odbyła się Gala Finałowa, podczas której jury konkursowe wyłoniło zwycięzców. Dziękujemy za udział w konkursie!

Nagrody dla każdego zwycięzcy

Wsparcie finansowe
17 000 zł
Wsparcie prawne
7 000 zł w formie vouchera na porady prawne
Wsparcie reklamowe
10 000 zł w formie grantów na reklamę na TikToku

Członkowie kapituły

Rafał Sonik

Prezes Zarządu

GEMINI HOLDING

Liv Sandberg

Managing Director Global Business Solutions

TikTok CEE & Nordics

Grzegorz Mazurek

Rektor

Akademia Leona Koźmińskiego

Beata Drzazga

Założycielka

BetaMed S.A.

Karolina Wójcik

Dyrektorka Zarządzająca

SWPS Innowacje

Jan Kruś

Wiceprezes i współwłaściciel

IBERION

Harmonogram trwania konkursu

Start konkursu

Zakończenie konkursu

II etap konkursu

Spośród wszystkich zgłoszeń, Rada Fundacji wybierze po 5 zgłoszeń z każdej kategorii. W tym etapie trwania konkursu Internauci mogą zadecydować, który pomysł na biznes jest najlepszy poprzez głosowanie na naszym profilu na TikToku.

Gala Finałowa

Do finału przeszło 9 drużyn (po 3 z każdej kategorii). Teraz to kapituła konkursu, składająca się z 6 ekspertów zadecyduje które pomysły na biznes zwyciężą i otrzymają nagrodę finansową, wsparcie prawne i marketingowe.