WSPOŁPRACA

Partnerzy

Organizacja tak wielu inicjatyw i realizacja misji Fundacji nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych Partnerów oraz licznych współprac merytorycznych.

Biznesowi

Wspierają działalność Fundacji finansowo, umożliwiając zachowanie ciągłości operacyjnej oraz rozwój skali realizowanych przez nią projektów. To dzięki nim możliwa jest organizacja inicjatyw wspierających rozwój edukacyjny i zawodowy młodzieży z całego kraju. Ponadto przedstawiciele partnerów biznesowych angażują się w działania OFF w charakterze mentorów i speakerów, dzieląc się swoim bezcennym doświadczeniem z jej podopiecznymi.

Ekosystemowi

Partnerów ekosystemowych Our Future Foundation tworzą fundacje i stowarzyszenia, działające na rzecz aktywizacji młodzieży oraz wyrównywania szans społecznych. Wspólnie tworzymy sieć organizacji młodzieżowych, które współpracują ze sobą w celu kreowania lepszej przyszłości dla uczniów i studentów.

Medialni

Gazety, radia, portale internetowe i telewizje, które wspierają misję Fundacji i pomagają jej w dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców. Relacjonują one przebieg wydarzeń OFF oraz udzielają patronatu medialnego nad poszczególnymi projektami.

Merytoryczni

Fundacja nawiązuje współprace z Partnerami Merytorycznymi, aby nieustannie podnosić wartość płynącą z uczestnictwa w jej wydarzeniach. Współpracuje z think-tankami, uniwersytetami oraz kołami naukowymi na całym świecie.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.