Flagowy projekt Our Future Foundation

Natalia Siwek  to laureatka Programu Mentoringowego, flagowego projektu naszej Fundacji. Program ten łączy młodych liderów z ludźmi sukcesu oraz z przyszłymi pracodawcami. Misią Our Future Foundation jest pomoc w procesie rekrutacji na najlepsze światowe uczelnie oraz wyborze wymarzonej ścieżki kariery. Natalia to osoba wszechstronnie uzdolniona. Jest finalistką 6 ogólnopolskich olimpiad, podczas Licealnych Mistrzostw Świata dostała się dwukrotnie do reprezentacji.  Organizowała również własne projekty, miedzy innymi: TEDx  oraz symulacje sądowe dla licealistów. 

Kilka słów o Harvard University 

Jesteśmy dumni, iż podopieczna Our Future Foundation zasili szeregi tak prestiżowego uniwersytetu. Harvard University został założony w 1636 r. Powstał jako Harvard College. Nazwę otrzymał od Johna Harvarda – purytańskiego duchownego. Harvard University jest częścią Ivy League, czyli ośmiu najbardziej prestiżowych uczelni w północno – wschodniej części USA. Uczelnia cieszy się największym wsparciem finansowym na świecie. Jej dotacja wynosi 36 miliardów dolarów. Najstarsza oraz najbardziej znana uczelnia w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Jest to bardzo preztiżowa uczelnia. Harvard University to prestiż w każdym calu. Kojarzy się
z poziomem edukacji na najwższym poziomie. Mieści się on Cambridge w stanie Massachussets. Uniwersytet ten cieszy się ogrmną popularnością wśród Ametykanów chcących zdobyć na nim wykształcenie. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że Natalia Siwek będzie mogła uczyć się w tak prestiżowym miejscu. Natalia oprócz Harvard University dostała się również na NYU Abu Dhabi i Minerva University. Życzymy powdzenia i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Skopiowane do schowka