Nasza podopieczna na UWC Atlantic w Walii

Nadia Dzierżanowska to podopieczna Our Future Foundation, laureatka Programu Mentoringowego, młoda i zdolna osoba, która zdecydowała się aplikować na UWC Atlantic w Walii. Szkoła ta już od samego początku działalności tworzy międzynarodowe środowisko, które sprzyja wymianie doświadczeń, poglądów i wiedzy wśród młodych i ambitnych osób. 

Szkoła UWC Atlantic w Walii swoją ofertę kieruje do utalentowanej młodzieży z całego świata. O przyjęcie w poczet uczniów i uczennic mogą starać się zdolne osoby w przedziale wiekowym od szesnastego do dziewiętnastego roku życia. Nauka w tak różnorodnym środowisku to szansa na poszerzenie horyzontów, zdobycie cennych doświadczeń i na zawiązanie wartościowych przyjaźni z osobami z najróżniejszych zakątków świata. 

Nadia Dzierżanowska jest ubiegłoroczną laureatką Programu Mentoringowego OFF i osobą o sprecyzowanych zainteresowaniach. W wolnym czasie angażuje się w symulacje obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych, a swoją przyszłość wiąże z medycyną. Nauka w renomowanej szkole UWC Atlantic w Walii może otworzyć przed naszą podopieczną nowe perspektywy i zapewnić jej świetny start do naukowej i zawodowej kariery, za co trzymamy kciuki. 

Program Mentoringowy OFF pomaga młodzieży realizować edukacyjne marzenia

Niektórzy nasi podopieczni pochodzą z dużych miast, w których nie brak dobrych szkół i uczelni. Inni mieszkają w małych miejscowościach, które nie zapewniają tak szerokiej oferty edukacyjnej. Jedną z idei działalności Our Future Foundation jest jednak wyrównywanie szans edukacyjnych. Nasz Program Mentoringowy kierowany jest do uczniów i uczennic z całej Polski. W każdej edycji otrzymujemy setki zgłoszeń, spośród których wyłaniamy kilkadziesiąt. Ich autorzy i autorki są zapraszani do udziału w Programie Mentoringowym.

Program ten wspiera młode i zdolne osoby w planowaniu ścieżki edukacji i kariery. Uczestnicy programu trafiają pod opiekę mentorów i pod ich okiem tworzą aplikacje do wybranych szkół i uczelni o międzynarodowej renomie. Wielu naszym podopiecznym udaje się dostać na wybrane uniwersytety, akademie i do wymarzonych szkół. Jedną z takich osób jest właśnie Nadia Dzierżanowska, która będzie realizowała swoje szkolne ambicje na UWC Atlantic w Walii!

Skopiowane do schowka