Ambicja i ciężka praca pomogły naszej podopiecznej odnieść sukces

Niezwykle zdolna i pracowita Julia Oleszyńska zyskała szansę na realizację swoich marzeń o karierze w dyplomacji. Dzięki ambicji, ciężkiej pracy i przy wsparciu Our Future Foundation, ósmego kwietnia 2022 roku nasza podopieczna została przyjęta na prestiżowy uniwersytet New York University Abu Dhabi, na kierunek Political Science. 

O sukcesie naszej podopiecznej zdecydowały zarówno jej talenty, jak i dotychczasowa imponująca działalność. Julia już w wieku osiemnastu lat wcieliła się w rolę Pani Ambasador w Ambasadzie Izraela w Polsce, pełniła również funkcję Sekretarz Generalnej Konferencji Poznań Model United Nations 2022 oraz Przewodniczącej Zarządu Samorządu Uczniowskiego szkoły, do której uczęszczała. 

Studia na uczelni New York University Abu Dhabi to szansa dla utalentowanej młodzieży

New York University Abu Dhabi jest kampusem amerykańskiego uniwersytetu New York University – jednej z najlepszych światowych uczelni. New York University Abu Dhabi oferuje 25 kierunków studiów do wyboru – są to zarówno kierunki humanistyczne, jak i dotyczące nauk ścisłych oraz inżynierii. 

Studia w międzynarodowym środowisku, na jednej z najlepszych światowych uczelni, to dla wielu młodych Polaków i Polek szansa na poszerzanie horyzontów, realizowanie marzeń oraz na zdobycie specjalistycznej wiedzy, która zaprocentuje w przyszłości. 

Program Mentoringowy to skuteczne wsparcie dla naszych podopiecznych

Każdego roku kilkadziesiąt młodych, uzdolnionych i ambitnych osób może uczestniczyć w Programie Mentoringowym Our Future Foundation. Trafiają wówczas pod opiekę mentorów, którzy dzielą się z nimi swoją wiedzą oraz doświadczeniem w staraniach o przyjęcie na najlepsze światowe uczelnie. Mentorami zostają studenci oraz absolwenci właśnie takich uczelni, jak New York University Abu Dhabi czy University of Cambridge. Julia Oleszyńska jest laureatką Programu Mentoringowego OFF. 

Do tej pory ze wsparcia Our Future Foundation skorzystało 44 laureatów i ponad 100 podopiecznych. OFF z przyjemnością śledzi ich dalsze sukcesy, które dowodzą, że polska młodzież jest nie tylko bardzo ambitna, ale również niezwykle uzdolniona i ma szansę konkurować z najlepszymi uczniami i uczennicami z całego świata.

Skopiowane do schowka