Założycielka fundacji Open Coffee Youth, Magdalena Błyskosz, została studentką New York University Abu Dhabi

Ambicja, talent i ciężka praca to kluczowe elementy, które zdecydowały o sukcesie podopiecznej Our Future Foundation. Magdalena Błyskosz jest jedną z laureatek I Edycji Programu Mentoringowego OFF oraz założycielką fundacji Open Coffee Youth, która zajmuje się upowszechnianiem idei networkingu wśród młodych osób z całego świata. 

Rok wytężonej pracy pod okiem mentora z OFF, dużo samozaparcia i ambicji to czynniki, które zdecydowały o przyjęciu naszej podopiecznej w poczet studentów jednej z najlepszych światowych uczelni – New York University Abu Dhabi. Studia w międzynarodowym środowisku to ogromna szansa dla młodych i zdolnych osób na zdobycie nowych perspektyw, nawiązanie cennych znajomości i zdobycie wykształcenia na prestiżowych uczelniach. 

New York University Abu Dhabi to jedna z najlepszych zagranicznych uczelni. Jest to kampus amerykańskiego uniwersytetu – New York University. Na studentów czeka tu 25 różnych kierunków studiów i wytężona praca pod okiem wybitnej kadry. 

Program Mentoringowy Our Future Foundation – szansa dla utalentowanej młodzieży

Ideą działalności Our Future Foundation jest wsparcie młodych i zdolnych osób w drodze do sukcesu – przede wszystkim w kwestiach edukacyjnych. Studia na najlepszych światowych uczelniach potrafią bowiem otworzyć drzwi do kariery, ale też poszerzyć horyzonty i stać się najlepszą podstawą dla kreatywnych i mądrych decyzji zawodowych oraz biznesowych. 

Jednym z najważniejszych filarów działania OFF jest Program Mentoringowy, z którego skorzystała nasza podopieczna – Magdalena Błyskosz. Każdego roku w programie tym bierze udział kilkadziesiąt młodych, ambitnych i utalentowanych osób, które trafiają pod opiekę mentorów i wspólnie z nimi pracują nad aplikacjami na wybrane uczelnie światowe. Mentorami zostają wyłącznie studenci i absolwenci najlepszych uczelni międzynarodowych, którzy dzielą się ze swoimi podopiecznymi wiedzą i doświadczeniem na temat aplikowania na studia, a także na temat utrzymania się w trakcie studiów.

Jak dotąd ze wsparcia OFF skorzystało już 44 laureatów i przeszło 100 podopiecznych. Nasza fundacja z przyjemnością i dumą śledzi doniesienia o ich dalszych sukcesach i poczynaniach. 

Skopiowane do schowka