Laureat Programu Mentoringowego Our Future Foundation 

Fryderyk Sitnik jest laureatem naszego Programu Mentoringowego. Celem projektu jest jak najlepsze przygotowanie młodych ludzi do aplikacji na wymarzone studia. Wiąże się z tym między innymi nieocenione wsparcie mentorów na wielu płaszczyznach. Mentorów, którzy są praktykami. Dzięki takiemu wsparciu i pokierowaniu podczas aplikacji na wymarzone studia, kandydaci mają szansę kontynuować naukę na najbardziej prestiżowych uczelniach na całym świecie. 

École polytechnique w Paryżu

Institut Polytechnique de Paris to światowej klasy instytut naukowo-techniczny obejmujący pięć prestiżowych, francuskich szkół inżynierskich: École Polytechnique, ENSTA Paris, ENSAE Paris, Télécom Paris, Télécom SudParis. École polytechnique to francuska politechnika, założona w 1794 r. w Palaiseau pod Paryżem. We francuskim instytucie studenci mają okazję pogłębiać naukę między innymi z takich zagadnień jak: obliczenia kwantowe, sieci komórkowe 5G, czy też cyberbezpieczeństwo. W plenerowym laboratorium odbywa się natomiast zespołowe podejście do projektów. 

UCL w Londynie 

University College London jest jedną z dziesięciu najlepszych uczelni w Londynie. Pierwsza świecka uczelnia w Wielkiej Brytanii. Uczy się na niej prawie 40 000 studentów. Z uczelnią jest powiązanych aż 29 laureatów Nagrody Nobla. Ostatni absolwent uczelni, który otrzymał Nagrodę Nobla to profesor John O’Keefe. Miało to miejsce w 2014r. University College London przoduje w dziedzinie nauk ścisłych i medycyny. Może jednak pochwalić się również świetnymi kierunkami artystycznymi. Uczęszczał na nie na przykład reżyser Christopher Nolan jak również  wszyscy członkowie grupy muzycznej Coldplay.

University of Warwick

University of Warwick to brytyjska uczelnia publiczna. Założona w 1965r. w Coventry. Wśród absolwentów znajdują się laureaci Nagrody Nobla. Uniwersytet znajduje się w ścisłej czołówce pod względem nauczania takich przedmiotów jak: statystyka, ekonomia, matematyka, zarządzanie, nauki polityczne. Uczelnia posiada aż 29 wydziałów akademickich. Ponad 40 ośrodków badawczych i instytutów na trzech wydziałach: Sztuki, Nauki, Inżynierii Technologii, Matematyki (STEM) oraz Nauk Społecznych. 

Università Bocconi w Mediolanie

Università Bocconi został założony w 1902r. w Mediolanie przez Ferdinando Bocconiego. Od wielu lat uczelnia odgrywa dużą rolę we włoskiej modernizacji społecznej oraz gospodarczej. Jest głównym uniwersytetem badawczym, niezależnym politycznie i finansowo, otwartym na świat. 

Fryderyk Sitnik serdecznie gratulujemy!

Skopiowane do schowka