Laureat Programu Mentoringowego OFF został przyjęty na University of Pennsylvania

Stefan Ślęzak to młody i zdolny licealista, który przez ostatni rok skupiał się na ciężkiej pracy i dopracowywał swoją aplikację na University of Pennsylvania pod okiem mentora. Działania te opłaciły się – nasz podopieczny, laureat Programu Mentoringowego, już wkrótce dołączy do grona studentów i studentek na wybranej uczelni. Informację o tym otrzymaliśmy czwartego kwietnia.

University of Pennsylvania to jeden z najlepszych światowych uniwersytetów. Jest chętnie wybierany przez młodych i zdolnych ludzi z całego świata – tak różnorodne środowisko w trakcie studiów pozwala poszerzać horyzonty, zdobywać ciekawe znajomości i kształcić się pod okiem wybitnej kadry. Mury tego uniwersytetu opuściły już takie postacie, jak Elon Musk oraz Warren Buffett. Uczelnia ta jest niezwykle ceniona za wysoki poziom nauczania na wszystkich kierunkach, a w szczególności na studiach prawniczych oraz biznesowych. W jej ramach funkcjonuje również słynna szkoła biznesu – Wharton School.

Program Mentoringowy OFF pomaga zdolnym licealistom dostać się na najlepsze światowe uczelnie

Our Future Foundation wspiera utalentowaną młodzież z różnych środowisk i pomaga w realizowaniu marzeń o zagranicznych studiach na renomowanych uczelniach. Każdego roku fundacja otrzymuje setki zgłoszeń od licealistów i licealistek z całego kraju. Spośród nich wybieranych jest kilkudziesięciu laureatów, którzy mogą przystąpić do Programu Mentoringowego. W jego ramach trafiają pod opiekę mentorów, którzy pomagają w dopracowaniu aplikacji na wymarzone studia, jak i w ogólnym zaplanowaniu ścieżki kariery.

Jak dotąd z pomocy fundacji OFF skorzystało 44 laureatów oraz ponad 100 podopiecznych. Ich sukcesy na ścieżce edukacyjnej i zawodowej tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że polska młodzież z małych i dużych miejscowości ma w sobie ogrom ambicji i talentów, dzięki którym może osiągnąć sukces. 

Skopiowane do schowka