Jakub Kalbarczyk i Program Mentoringowy Our Future Fundation 

Jakub Kalbarczyk to jeden z laureatów naszego Programu Mentoringowego. Programu, który pomógł już wielu osobom. Na czym polega program? Misją Our Future Foundation jest pomoc w procesie rekrutacji na najlepsze światowe uczelnie oraz wyborze wymarzonej ścieżki kariery. Dlatego też jesteśmy dumni, że nasz podopieczny odniósł tak ogromny sukces. To dla nas zaszczyt. 

Minerva University – kilka słów o uczelni 

Minerva University ma swoją siedzibę w San Francisco w Kalifornii. Uniwersytet został założony w 2012 r. Uczelnia stawia w dużym stopniu na rozwój indywidualny każdego ze studentów. Organizację określa siedem Zasad Przewodnich, które informują o każdej decyzji jaka jest podejmowana na uczelni. Dotyczą one między innymi: rozwoju zawodowego, przyjęcia pracowników akademickich. Minerva University zbudowna jest na bardzo mocnym sojuszu. Dzięki współpracy jedną z innowacyjnych instytucji absolwentów na świecie, KGI (Keck Graduate Institute) oferuje wiele nadzwyczajnych programów studiów. 

Keck Graduate Institute jest liderem w dziedzinie nauk stosowanych, członkiem konsorcjum Claremont, nazywanego „Ivies of the West”. Wszystkie zajęcia na uczelni prowadzone są
w formie on-line, za pośrednictwem specjalne opracowanej platformy edukacyjnej. Zajęcia odbywają się w grupach do 19 osób. Jest to dość oryginalne rozwiązanie. Wszystko w trosce
o dbałość o każdego studenta oraz innowacyjne i indywidualne podejście. 

Jakub życzymy dalszych sukcesów! Jesteśmy przekonani, że Minerva University to tylko przystanek na drodze twoich dalszych sukcesów. 

Skopiowane do schowka