Projekty OFF

Akcja Inspiracja

Projekt

Akcja Inspiracja

Nadchodzące wydarzenia

Spotkajmy się na Akcji Inspiracji

Akcja Inspiracja to seria spotkań z uczniami, mająca na celu aktywizację lokalnej młodzieży we wszystkich regionach Polski. Z naszą akcją docieramy do małych i średnich miast, w których możliwości rozwoju młodych osób są ograniczone w stosunku do tych, dostępnych dla ich rówieśników w dużych miastach. Podczas każdego z wydarzeń, pokazujemy uczestnikom, w jaki sposób mogą kształtować swoją przyszłą karierę i jak podejmować decyzje zawodowe i edukacyjne. W trakcie paneli dyskusyjnych oraz interaktywnych warsztatów mają oni możliwość interakcji z uznanymi przedsiębiorcami, przedstawicielami administracji publicznej czy działaczami społecznymi. Podczas spotkań i rozmów z mentorami Our Future Foundation, studiującymi na czołowych światowych uczelniach, uczestnicy mają także okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną dostępną za granicą.

Podsumowanie Akcji Inspiracji

Nadchodzące wydarzenia

Akcja Inspiracja Lublin
18.09.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 18 września w hotelu Ibis Styles Stare Miasto.

Akcja Inspiracja Warszawa
25.09.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 25 września w ADN Centrum Konferencyjnym.

Akcja Inspiracja Gdańsk
27.09.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 27 września na 33 piętrze Olivia Star w Gdańsku.

Akcja Inspiracja Łódź
29.09.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 29 września w Orientarium.

Akcja Inspiracja Zabrze
5.10.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 5 października w Arenie Zabrze.

Opinie uczestników

Wiele inspiracji i motywacji do dalszego działania. Masa cennych porad, co mam robić, w którym kierunku podążać. Myślę, że jest to super inicjatywa dla młodych i ambitnych ludzi.

Kaja Jężak

Uczestniczka Akcji Inspiracji w Poznaniu

To jest wydarzenie, które pozwala młodym ludziom, dostać szanse, których w inny sposób po prostu by nie dostali. Akcja Inspiracja daje nam dostęp do nowych, ciekawych możliwości.

Tymoteusz Bański

Uczestnik Akcji Inspiracji w Krakowie

Poprzednie Edycje

Hotel Szyndzielnia

Akcja Inspiracja w Bielsku-Białej

12.06.2023

Uniwersytet Zielonogórski

Akcja Inspiracja w Zielonej Górze

07.06.2023

Hotel Arche

Akcja Inspiracja w Pile

05.06.2023

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.