Edycja 2024

Mini Granty

Zapraszamy do zgłoszeń w II edycji programu MiniGranty, wspierającego projekty młodzieżowe i studenckie. Wyłonimy kilkanaście projektów w dwóch kategoriach. Młodzieżowe Rady: Projekty angażujące lokalną społeczność i promujące aktywność obywatelską. Organizacje Studenckie: Inicjatywy akademickie, naukowe, kulturalne i społeczne. Zgłoszenia są już otwarte! Skorzystaj ze wsparcia finansowego, szkoleń i możliwości networkingu. Zgłoś się teraz i zrealizuj swój pomysł z MiniGrantami!

Nabór do 25 czerwca

Zgłoś swój projekt

Województwo Mazowieckie

Zgłoś swój projekt i uzyskaj wsparcie mentoringowe lub finansowanie na jego rozwój!

Aktywność na rzecz społeczności lokalnej nigdy nie jest łatwa – zwłaszcza, gdy jest się na początku swojej ścieżki. Dlatego Fundacja Our Future Foundation zaprasza aktywne osoby w wieku 15-29 lat z województwa mazowieckiego do złożenia aplikacji w programie MiniGranty OFF.

Celem projektu jest zwiększenie zaangażowania młodzieży z Polski Centralnej w życie publiczne poprzez wsparcie finansowo-mentoringowe oraz podniesienie znaczenia organizacji obywatelskich w świadomości społecznej.

Beneficjenci programu MiniGranty uczestniczą w serii bezpłatnych szkoleń oraz zostają objęci holistycznym wsparciem mentoringowym na każdym etapie realizacji projektu. Po zakończeniu programu zyskują oni także certyfikat potwierdzający zdobyte przez nich umiejętności.

Edycja 2024 - harmonogram

Rekrutacja

Spotkanie zdalne (informacyjne) dla I i II ścieżki

Opublikowanie wyników

Spotkanie stacjonarne dla grantobiorców i podpisanie umów

Szkolenia online

Realizacja projektów

Podsumowanie projektu, ewaluacja

Kontakt

Jeśli zasady aplikacji o grant są niejasne lub potrzebujesz dodatkowych informacji i naszego wsparcia – zapraszamy do kontaktu.

Działamy od pon. do pt.
w godzinach 10:00-16:00.

FAQ

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.