Akcja Inspiracja Warszawa Warsztaty

Zapraszamy na warsztaty przeznaczone dla osób chcących zdobyć kluczowe kompetencje przyszłości. Nasi eksperci przeprowadzą dla Was praktyczne zajęcia w grupach, dzięki którym dowiecie się m.in. jak wykorzystywać sztuczną inteligencję, kreować swój wizerunek w sieci, czy przemawiać publicznie. Zajęcia odbywają się w dedykowanej sali i są skierowane do studentów lub absolwentów. Każde z nich potrwają od 60 do 90 minut.

REJESTRACJA

Zapraszamy do zapisu na warsztaty

Personal branding w social mediach

Wszyscy na co dzień używamy różnych mediów społecznościowych. LinkedIn, Instagram, Twitter, Facebook, Tik Tok to tylko niektóre przykład platform, na których spędzamy najwięcej czasu. Często wrzucamy do Internetu różne posty, nie zastanawiając się jednak jak mogą wpłynąć one na nasz wizerunek. Nasze konta w mediach społecznościowych pozostają często niespójne i chaotyczne. Czas, abyście zadbali o własny wizerunek w sieci. W trakcie naszych warsztatów będziecie mieli szansę wysłuchać cennych wskazówek dotyczących umiejętnego korzystania z mediów społecznościowych oraz rozwijania marki osobistej (personal brand). Jeśli chcecie prowadzić swoje media społecznościowe jak profesjonaliści ten warsztat jest właśnie dla Was.

Przemawianie publiczne

Według sondaży przeprowadzonych przez różne instytuty badawcze jednym z największych lęków większości osób jest publiczne przemawianie. Niezależnie od tego czy to formalna uroczystość, czy impreza rodzinna każdy z nas musi od czasu do czasu zmierzyć się z tym stresującym zadaniem powiedzenia kilku słów przed innymi ludźmi. W przypadku osób na kierowniczych stanowiskach publiczne przemawianie to umiejętność zdecydowanie niezbędna, która pozwala zjednać sobie wielu wartościowych ludzi i zwiększyć swój autorytet. W trakcie warsztatów z cenionymi profesjonalistami będziecie mieli okazję poznać tajniki publicznego przemawiania oraz wziąć udział w praktycznych ćwiczeniach w tym zakresie.

Praktyczne zastosowanie AI

Sztuczna inteligencja dynamicznie zmienia prawie wszystkie dziedziny naszego życia. Z pewnością większość z Was chociaż raz  korzystała z Chat GPT 3,5 lub z DALL-E-2 firmy OpenAI. Wykorzystanie pełnego potencjału sztucznej inteligencji wymaga zastosowania tak zwanych promptów. W trakcie warsztatu nasi eksperci opowiedzą Wam o praktycznych zastosowaniach wyżej wymienionych programów między innymi w pracy, na uczelni, czy w swobodnym użyciu. Jak można ułatwić sobie życie, wykorzystując AI? W jakich sektorach AI może pełnić funkcje naszego personalnego asystenta. W trakcie naszego szkolenie postaramy się odpowiedzieć Wam na te i więcej pytań.

Inwestowanie od podstaw

Jedną z podstawowych umiejętności, jakiej warto nauczyć się w młodym wieku jest rozsądne gospodarowanie posiadanymi środkami pieniężnymi. W trakcie studiów  młodzi ludzie najczęściej dysponują ograniczonymi zasobami, przez co muszą zrezygnować z niektórych przyjemności i skupić się na rzeczach niezbędnych. Dobrym pomysłem na ulokowanie zaoszczędzonego kapitału jest zainwestowanie części posiadanych środków w akcje, obligacje i inne instrumenty finansowe. W trakcie naszego warsztatu zaproszeni przez naszą Fundację prelegenci przedstawią Wam podstawy inwestowania i zachęcą Was do udziału w grach interaktywnych, symulujących rzeczywiste realia giełdowe. Jeżeli zamierzacie efektywniej gospodarować swoimi pieniędzmi i zacząć swoją przygodę z inwestowaniem, nie będziecie żałować udziału w tym warsztacie.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.