Marzysz o studiowaniu za granicą? Wyjedź w niezapomniany Rejs Mentoringowy przez Mazury na Harvard!

W Our Future Foundation gramy razem z 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlatego na tegoroczną aukcję charytatywną przekazujemy miejsce na wakacyjnym rejsie żeglarskim ze studentami i absolwentami najlepszych światowych uniwersytetów, takich jak Harvard, Cambridge czy Yale

Podczas tygodniowej przygody na Mazurach nasi mentorzy przekażą Ci wiedzę z pierwszej ręki o stypendiach i możliwościach studiowania na całym świecie. Podpowiedzą w wyborze uczelni, pomogą także odpowiednio przygotować się do procesu aplikacji na studia. 

Czekają na Ciebie sesje mentoringowe, warsztaty, ogniska, przejażdżki skuterem wodnym, goście specjalni i nie tylko! Przywieziesz do domu nowe doświadczenia i znajomych z całego świata 😉 W ciągu ostatnich VI edycji ponad 150 absolwentów Rejsu Mentoringowego dostało się na studia za granicą. Pora na Ciebie!

W ciągu ostatnich VI edycji ponad 150 absolwentów Rejsu Mentoringowego dostało się na studia za granicą. Pora na Ciebie! Licytacja trwa tylko do 3 lutego do końca dnia!

Kliknij w link do licytacji

Skopiowane do schowka