Zakres działalności Our Future Foundation

Rolą Our Future Foundation jest wspieranie utalentowanej młodzieży z każdej części kraju i z różnych środowisk w zdobywaniu cennego wykształcenia na najlepszych światowych uczelniach. Młode talenty są przyszłością nas wszystkich. 

Każdego roku organizujemy Program Mentoringowy, do którego zgłaszają się młode osoby pragnące rozpocząć zagraniczne studia na prestiżowych uniwersytetach. Przygotowujemy również liczne wydarzenia edukacyjne i wspierające młodzież w wyborze najkorzystniejszej ścieżki kariery. Świetnym przykładem tego typu działań są konferencje Our Future Forum oraz Warsztaty Masterclass, które umożliwiają młodym talentom kontakt z potencjalnymi pracodawcami, liderami biznesu, politykami, dziennikarzami i przedstawicielami wyższych uczelni. 

Rolą ambasadorów Our Future Foundation będzie zarówno pomoc w organizacji wspomnianych wydarzeń, jak i promocja działań oraz idei OFF. Fundacja jest otwarta na nowe pomysły, a jej ambasadorzy mogą zgłaszać i realizować także swoje indywidualne projekty oraz inicjatywy. 

Dlaczego warto zostać ambasadorem OFF?

Rekrutacja na ambasadorów OFF miała być prowadzona do siódmego marca, ale ostatecznie zdecydowano, że będzie realizowana w trybie ciągłym – możesz przesłać do nas swoje zgłoszenie w dowolnym momencie. Warto to zrobić z wielu powodów:

  • Ambasadorzy OFF uczestniczą i współ realizują najważniejsze wydarzenia i cele fundacji. Mogą również zgłaszać i realizować własne projekty oraz inicjatywy.
  • Ambasadorzy uczestniczą w regularnych spotkaniach networkingowych oraz integracyjnych, w których udział biorą liczne młode talenty. 
  • Bycie ambasadorem OFF to okazja do zdobywania wiedzy i umiejętności, które są obecnie najbardziej pożądane na rynku pracy.
  • W zależności od działań na rzecz fundacji, ambasadorzy otrzymują stosowne referencje i zaświadczenia. 

Ambasadorem Our Future Foundation może zostać osoba, która ukończyła piętnasty rok życia, ambitna i zainteresowana współtworzeniem fundacji. Jest to oferta kierowana w szczególności do osób młodych, stawiających na rozwój osobisty, uczących się, studiujących lub planujących studia w kraju lub za granicą. 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Skopiowane do schowka