Studiujesz i chcesz realizować innowacyjne projekty? Zgłoś się do stypendium Young Talents 4 Biedronka!

Nie musisz mieć samych piątek na studiach! Liczy się Twoje zaangażowanie i działalność społeczna! Jako że często kluczem do sukcesu jest praca w zespole, dlatego o nagrody finansowe będziesz rywalizować w grupie, którą wylosujesz na Bootcampie (spotkaniu stacjonarnym w Warszawie). Dodatkowo weźmiesz udział w szkoleniach prowadzonych przez ekspertów, którzy pomogą Ci zdobyć kompetencje niezbędne na rynku pracy.

Nauczymy Cię jak przemawiać publicznie i znaleźć swoją niszę na rynku. Dostaniesz możliwość rozwiązania realnego problemu milionów klientów, który ma szansę zostać wdrożony w tysiącach sklepów sieci Biedronka w całej Polsce. Z doświadczenia wiemy, że innowacyjne pomysły wymagają pokonania wielu przeszkód, stąd przez cały program stypendialny możesz liczyć na wsparcie mentorów z Biedronki. Na finalistów czekają bony i stypendia finansowe od jednego z liderów branży retail w Europie.

Biedronka poza siecią marketów w całej Polsce dba o rozwój kompetencji studentów w całej Polsce. To przede wszystkim nowoczesna firma z szerokimi perspektywami kariery zawodowej.  Nasze wspólne stypendium to okazja do rozwoju skrzydeł i zdobycia kompetencji cenionych na rynku pracy! 

Chcesz dowiedzieć się więcej jak możesz zacząć działać ze swoim pomysłem? Aplikuj do programu!

Link do strony: https://pracawbiedronce.pl/youngtalents4biedronka/

Skopiowane do schowka