Wspólne cele OFF i Akademii Leona Koźmińskiego

Zarówno dla Our Future Foundation, jak i dla Akademii Leona Koźmińskiego priorytetem jest wspieranie uzdolnionej młodzieży i zapewnianie jej dostępu do edukacji na najwyższym poziomie. Służy temu Program Mentoringowy, dzięki któremu wiele młodych osób może podejmować studia na najlepszych światowych uczelniach, jak Akademia Leona Koźmińskiego – Kozminski University.

Akademia Leona Koźmińskiego to ceniona uczelnia o szerokim profilu biznesowym, która została założona w 1993 roku – od tego czasu jej mury opuściło już przeszło 60 000 absolwentów. Według międzynarodowego rankingu „Financial Times” jest to najlepsza akademia biznesowa w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Studia za granicą nie są jedynym sposobem na sukces

Chociaż Program Mentoringowy, który umożliwia młodym i zdolnym osobom studia za granicą, jest bardzo ważnym filarem działalności OFF, nasza fundacja podejmuje także szereg innych działań, które są odpowiedzią na potrzeby i aspiracje młodzieży. Jesteśmy organizatorem debaty o najważniejszych wyzwaniach młodego pokolenia – Our Future Forum. 

Wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego promujemy również program Double Degree, który umożliwia zdobycie dyplomu renomowanych uczelni światowych bez konieczności wyjeżdżania za granicę na pełny okres studiów. Jest to propozycja kierowana do młodych osób, które nie mogą pozwolić sobie na dłuższy wyjazd ze względów rodzinnych lub finansowych.

Współpraca pomiędzy Akademią Leona Koźmińskiego i Our Future Foundation będzie kontynuowana w jeszcze szerszym zakresie. Już cieszymy się na myśl o wspólnych działaniach OFF i tak renomowanej, międzynarodowej instytucji. 

Skopiowane do schowka