Strefa OFF

Poznaj strefę OFF

Wyjątkowe oferty stażów i pracy, networking ze społecznością Fundacji i wydarzenia czekają na Ciebie w Strefie OFF. Dołącz do nas i odkrywaj nowe możliwości już teraz!

Zarejestruj się

Co daje Strefa OFF?

Rozwój

Pośród licznych ofert pracy, stażów i praktyk na pewno wybierzesz dla siebie coś, co pomoże Ci w dalszym rozwoju swojej kariery. Jeśli masz pomysł na swój własny projekt, w Strefie OFF zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie pomoże przy jego realizacji.

Zobacz oferty

Społeczność

OFF to przede wszystkim ludzie, setki młodych i ambitnych osób, które tworzą naszą społeczność. Dołączając do nas możesz liczyć na wsparcie naszych mentorów, możliwości nawiązania nowych kontaktów i tworzenia relacji z pozostałymi członkami.

Zarejestruj się

Wydarzenia

W ciągu roku organizujemy szereg różnorodnych wydarzeń, podczas których nasi członkowie mają okazję lepiej zintegrować się w ramach społeczności OFF, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności czy zapoznać się z wpływowi postaciami biznesu. Niektóre z nich wymagają założenia profilu na stronie OFF. Ty również możesz stać się ich częścią!

Kalendarz wydarzeń

OFF dla Ciebie

Jeśli szukasz pracy, stażu lub zaangażowania w projekt zgłoś się wypełniając formularz “Szukam…”. Daj znać naszej społeczności, czego aktualnie poszukujesz, z pewnością znajdzie się ktoś chętny do pomocy!
Wypełnij formularz
OFF dla Ciebie

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.