Sukcesy naszego Podopiecznego

Aleksander ostatnie dwa lata spędził w Armenii, gdzie uczęszczał do liceum dzięki stypendium Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. W swojej szkole, UWC Dilijan, działał aktywnie na rzecz lokalnej społeczności, m.in. organizując konferencję TEDxYouth@UWCDilijan.

Wyjątkowe zaangażowanie Alka dało mu również możliwość odbycia stażu w Banku Centralnym Armenii w dziale polityki monetarnej, dzięki czemu miał możliwość rozwijania swojej pasji do ekonomii.

Instytut Nauk Politycznych w Paryżu

Potocznie nazywana “Sciences Po” w światowych rankingach plasuje się na 3. miejscu w zestawieniu uniwersytetów kształcących w obszarze nauk politycznych. Miejsca ustępuje tylko Uniwestetowi Harwarda i Oksfordzkiemu. 

Co więcej, jest to ośrodek akademicki, który kształci przyszłych liderów polityki oraz dyplomacji. Na Sciences Po naukę pobierało aż 6 z 8 Prezydentów Francji, którzy piastowali swoją funkcję od połowy XX wieku. Absolwentów paryskiej uczelni znajdziemy ponadto wśród byłych Sekretarzy Generalnych OZN czy Przewodniczących Parlamentu Europejskiego.

Aleksandrowi życzymy tak samo bogatej i pełnej sukcesów kariery zawodowej! 

Skopiowane do schowka