Akcja Inspiracja w Słupsku

Lokalizacja

Akademia Pomorska w Słupsku

Data wydarzenia

13-14.09.2022

Liczba uczestników

100

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych ludzi, takich jak wy, do większego zaangażowania w życie społeczne.

Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję wysłuchać inspirujących historii z życia młodych osób odnoszących sukcesy. Co więcej, dzięki wsparciu certyfikowanego coacha, mieli oni również możliwość dowiedzieć się jak swój stres przekuć w zaletę.

Film podsumowujący wydarzenie

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań integracyjno-motywacyjnych dla młodzieży organizowana we wszystkich województwach w Polsce przez Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych, zdolnych, ambitnych ludzi do zaangażowania się w działalność społeczną, polityczną oraz biznesową.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.