Akcja Inspiracja w Krakowie

Lokalizacja

TAURON Arena

Data wydarzenia

6.03.2023

Liczba uczestników

200

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli okazję do wysłuchania paneli oraz warsztatów na temat kształtowania kariery zawodowej w młodym wieku, inteligentnych miastach przyszłości, a także efektywnych sposobów uczenia się. Prelegentami byli liderzy administracji publicznej, cenieni przedsiębiorcy oraz uznani aktywiści społeczni. Jeden z warsztatów został poprowadzony przez zespół Maturalnych, czyli przedstawicieli jednej z największych organizacji edukacyjnych w Polsce, zajmującej się przygotowywaniem uczniów szkół średnich do egzaminu dojrzałości.

Film podsumowujący wydarzenie

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań integracyjno-motywacyjnych dla młodzieży organizowana we wszystkich województwach w Polsce przez Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych, zdolnych i ambitnych ludzi do zaangażowania się w działalność społeczną, polityczną oraz biznesową.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.