Akcja Inspiracja w Lublinie 2022

Lokalizacja

Centrum Transferu Wiedzy KUL

Data wydarzenia

4.12.2022

Liczba uczestników

150

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych ludzi, takich jak wy, do większego zaangażowania w życie społeczne.

Podczas warsztatów i paneli uczestnicy mieli okazję wysłuchać inspirujących historii z życia przedsiębiorców oraz zaczerpnąć porad od doświadczonego menedżera, który podpowiedział jak umiejętnie budować swoją karierę po studiach. Został również przeprowadzony warsztat na temat sposobów radzenia sobie ze stresem i przekuwaniu go na swoją silną stronę.

Film podsumowujący wydarzenie

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań integracyjno-motywacyjnych dla młodzieży organizowana we wszystkich województwach w Polsce przez Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych, zdolnych, ambitnych ludzi do zaangażowania się w działalność społeczną, polityczną oraz biznesową.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.