Akcja Inspiracja w Poznaniu

Lokalizacja

Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej

Data wydarzenia

3.03.2023

Liczba uczestników

200

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli okazję do wysłuchania paneli i warsztatów na temat kształtowania kariery zawodowej w młodym wieku, efektywnych sposobów uczenia się, a także jak wielkopolska może stać się pionierem rozwoju ekonomicznego i akademickiego. Naszymi gośćmi będą znani politycy, cenieni przedsiębiorcy oraz uznani aktywiści społeczni.

Film podsumowujący wydarzenie

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań integracyjno-motywacyjnych dla młodzieży organizowana we wszystkich województwach w Polsce przez Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych, zdolnych i ambitnych ludzi do zaangażowania się w działalność społeczną, polityczną oraz biznesową.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.