Akcja Inspiracja w Zielonej Górze

Lokalizacja

Uniwersytet Zielonogórski

Data wydarzenia

7.06.2023

Liczba uczestników

100

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli okazję do uczestniczenia w panelach i warsztatach na temat kształtowania kariery zawodowej w młodym wieku, a także jak dostać się na wymarzone studia. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się lokalni przedsiębiorcy, aktywiści społeczni oraz liderzy życia publicznego. Całe wydarzenie zostało zwieńczone lunchem integracyjnym, dzięki któremu uczestnicy mieli okazję lepiej się poznać oraz porozmawiać z zaproszonymi gośćmi.

Film podsumowujący wydarzenie

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań integracyjno-motywacyjnych dla młodzieży organizowana we wszystkich województwach w Polsce przez Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych, zdolnych, ambitnych ludzi do zaangażowania się w działalność społeczną, polityczną oraz biznesową.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.