Miesiąc Europejski: Konferencja „Forteca czy otwarta wspólnota? Unia Europejska wobec nowych zagrożeń"
W ramach projektu odbyła się konferencja pt. Forteca czy otwarta wspólnota? Unia Europejska wobec zagrożeń bezpieczeństwa wewnętrznego. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Forum Młodych Dyplomatów, Koło Naukowe “Młodzi o Polityce” oraz Samorząd Studentów WNPISM UW.
Konferencja była częścią ogólnopolskiego projektu Miesiąc Europejski, którego celem było pobudzenie debaty na temat odporności Unii Europejskiej wobec współczesnych zagrożeń oraz promocja polskiej prezydencji w Radzie UE.





