Młodzi. Aktywni. Zaangażowani

Lokalizacja

Warszawa

Data wydarzenia

Wrzesień- Październik 2023

Liczba uczestników

1000+

O Wydarzeniu

Projekt Młodzi. Aktywni, Zaangażowani to projekt skierowany do licealistów, którzy stoją przed wyborem swojej ścieżki życiowej. Podczas wydarzenia licealiści mogli dowiedzieć się w jaki sposób, przejść przez ten okres w życiu z mniejszą dawką stresu.

Podczas projektu Młodzi. Aktywni. Zaangażowani, zostało zmotywowanych ponad 1000 osób. Podczas wydarzenia uczniowe dowiedzieli się gdzie szukać inspirujących projektów, mogących mieć wpływ na ich życie oraz w jaki sposób dostać się na wymarzony uniwersytet.  Głównym celem projektu było zwiększenie zaangażowania młodych osób w wieku licealnym z woj. mazowieckiego, zainspirowanie ich do działania oraz ukazanie najlepszych narzędzi do rozwoju i budowania kariery.

Film podsumowujący wydarzenia

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.