#NieZaMłodzi na edukację

Lokalizacja

Warszawa

Data wydarzenia

23-24.09.2023r.

Liczba uczestników

60

O Wydarzeniu

Projekt miał na celu kształcenie młodych ludzi w wybranych obszarach edukacji m.in. obywatelskiej, technologicznej, psychologicznej, klimatycznej oraz medialnej poprzez realizację konferencji.

Konferencja #niezamłodzi na edukację to dwudniowe wydarzenie podzielone na 5 ścieżek tematycznych, w ramach których uczestnicy mogli wziąć udział w panelach i warsztatach. Dzięki takiej formie młodzi mieli szansę zdobyć wiedzę zarówno merytoryczną, jak i praktyczną. Wydarzenie miało na celu uzupełnienie podstawy programowej realizowanej w szkołach, dlatego wzięli w nim udział eksperci i doświadczeni praktycy. Podzielili się oni swoją wiedzą, doświadczeniem i wskażą narzędzia, które rozwiną umiejętność krytycznego myślenia i podejmowania świadomych wyborów.

Filmik podsumowujący projekt

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.