Porozmawiajmy o Energetyce
Porozmawiajmy o Energetyce to projekt edukacyjny zrealizowany przez Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej, którego celem było przybliżenie realiów współczesnego sektora energetycznego studentom i osobom zainteresowanym tematyką transformacji energetycznej.
Projekt obejmował cykl pięciu otwartych spotkań z ekspertami branży, podczas których omówiono aktualne wyzwania techniczne, systemowe i środowiskowe stojące przed polską i europejską energetyką. Zorganizowano również dwa wyjazdy techniczne, konfrontujące wiedzę akademicką z praktyką przemysłową.






