Rejs Mentoringowy 2023

Data wydarzenia

9-15.07.2022

Liczba uczestników

50

W REJSIE WZIĘŁO UDZIAŁ 50 AMBITNYCH LICEALISTÓW ORAZ 30 MENTORÓW W TOWARZYSTWIE 10 STERNIKÓW, KTÓRZY OD 3 DO 9 LIPCA MIELI OKAZJĘ WSPÓLNIE ŻEGLOWAĆ PO KRAINIE WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH, GDZIE DOBILI DO 5 PORTÓW NA SZLAKU: WILKASY – (,) – RYN – MIKOŁAJKI – JEZIORO ŚNIARDWY – WILKASY.

Film podsumowujący Rejs Mentoringowy

Rejs Mentoringowy, będący kluczowym punktem Programu Mentoringowego Our Future Foundation, jest wspaniałą okazją do poszerzenia horyzontów i nauki samodzielności. Fundacja organizuje go dla podopiecznych, stwarzając możliwość aktywnego spędzania czasu w wakacje uczniom z różnych środowisk. Podczas żeglarskiej przygody w towarzystwie mentorów uczestnicy zdobywają nowe umiejętności, poznają sztukę żeglarstwa i współpracy w grupie oraz zyskują wiedzę na temat życia akademickiego i samych studiów za granicą. W Rejsie uczestniczą także przedstawiciele współpracujących firm, dlatego jest on nie tylko szansą na indywidualny rozwój i niezapomnianą zabawę, ale sprzyja również budowaniu relacji towarzyskich z rówieśnikami i zawodowych z profesjonalistami z różnych branż.

Celem Our Future Foundation jest wspieranie rozwoju edukacyjnego i zawodowego ambitnej młodzieży z całej Polski. Fundacja pełni swoją misję właśnie poprzez m.in.: organizację Rejsów Mentoringowych. W trakcie wyjazdu realizujemy również inne cele Fundacji, takie jak: wspieranie wybitnie uzdolnionych młodych Polaków oraz pobudzanie współpracy między przedstawicielami środowisk edukacji, szkolnictwa wyższego, gospodarki oraz biznesu w duchu szerzenia idei obopólnego dzielenia się wiedzą, udzielania pomocy i zrzeszania się oraz nawiązywania kontaktów przez osoby wybitnie uzdolnione i odnoszące sukcesy w swoich dziedzinach aktywności.

Rejs odbył się dzięki ogromnemu wsparciu:

Partnera Strategicznego:

Partnerów:

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.