Warsztaty Masterclass III

Lokalizacja

Zamek Ujazdowski

Data wydarzenia

3-4.06.2022

Liczba uczestników

400

O Wydarzeniu

Poprzez warsztaty chcemy przybliżyć uczestnikom specyfikę pracy w wybranych branżach i zawodach. Kameralna formuła spotkania pozwala na bliższe poznanie się osób biorących udział i budowę relacji.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Our Future Foundation, która skupia ponad 400 młodych Polaków będących absolwentami oraz studentami z najlepszych uczelni świata. III Edycja Our Future Forum to dwudniowe wydarzenie, na które składają się panele z ekspertami, warsztaty z liderami biznesu oraz networking w gronie studentów zagranicznych uczelni.

Już trzecia edycja Warsztatów MasterClass odbyła się 3 i 4 czerwca br. To kolejna odsłona tego typu wydarzenia organizowanego przez Fundację Our Future Foundation, podczas którego polska młodzież ma szansę rozwijać swoje umiejętności przydatne w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Wydarzenie miało miejsce w Zamku Ujazdowskim w Warszawie, gdzie 300 niezwykłych, młodych Polaków miało możliwość wysłuchania czterech, unikatowych prelekcji. Dały one poszerzone spojrzenie na kwestie związane z: rozwijaniem własnego biznesu, budowaniem kariery w trakcie studiów, czerpaniem przyjemności ze swojej pracy, a także aplikowaniem na studia oferowane przez zagraniczne uczelnie.

Film podsumowujący OFF Masterclass III

Agenda Warsztatów

Warsztat Masterclass "W jaki sposób rozpocząć budowę swojej kariery na studiach?"

Tomasz Jurkanis

Partner

McKinsey&Company

Warsztat Masterclass "Droga Przedsiębiorcy"

Marcin Żukowski

Co-Founder

Nieagencja

Warsztat Masterclass "Joy@Work w XXI wieku"

Krystian Kamyk

Partner Zarządzający

Kearney

Warsztat Masterclass "ABC studiów za granicą"

Jerzy Gut

Co-Founder

Paideia

Warsztaty odbyły się dzięki ogromnemu wsparciu:

Opiekuna Fundacji:

Partnera Strategicznego:

Sponsorów Strategicznych:

Sponsorów:

Partnerów:

Patrona:

Partnerów Merytorycznych:

Patronów Medialnych:

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.