Warsztaty Masterclass IV

Lokalizacja

Pałac Kultury i Nauki

Data wydarzenia

23.11.2022

Liczba uczestników

1000

O Wydarzeniu

Poprzez warsztaty chcemy przybliżyć uczestnikom specyfikę pracy w wybranych branżach i zawodach. Kameralna formuła spotkania pozwala na bliższe poznanie się osób biorących udział i budowę relacji.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Our Future Foundation, która skupia ponad 400 młodych Polaków będących absolwentami oraz studentami z najlepszych uczelni świata. IV edycja Warsztatów Masterclass odbyła się podczas IV edycji konferencji Our Future Forum. To wydarzenie było dla polskiej młodzieży okazją do dyskusji i wymiany poglądów z liderami biznesu, nauki oraz administracji publicznej.

Czwarta edycja Warsztatów MasterClass odbyła się 23 listopada 2022 r. To kolejna odsłona tego typu wydarzenia organizowanego przez Fundację Our Future Foundation, podczas którego polska młodzież ma szansę rozwijać swoje umiejętności przydatne w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Wydarzenie miało miejsce w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie 1000 niezwykłych, młodych Polaków miało możliwość wysłuchania czterech, unikatowych prelekcji. Dały one poszerzone spojrzenie na kwestie związane z: komunikacją w biznesie, sztuczną inteligencją, możliwościami pracy w konsultingu oraz realiami życia prawnika.

Agenda Warsztatów

WARSZTAT AMAZON OPERATIONS

Compete for a Robot

WARSZTAT PWC

Konsulting strategiczny - na czym polega i jakich kompetencji wymaga?

WARSZTAT ASSECO

Dojrzała komunikacja w biznesie w oparciu o model analizy transakcyjnej

WARSZTAT - MARCIN KRUSZEWSKI (PRAWO MARCINA)

Czy kariera prawnika wygląda jak w Suits i Better Call Saul?

WARSZTAT - FUNDACJA NAUKA. TO LUBIĘ - DR TOMASZ ROŻEK

Zostań własnym superbohaterem i zmieniaj świat

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.