II etap Kwalifikacji Stypendialnej OFF na 2022 został zakończony

Kwalifikacja Stypendialna Our Future Foundation jest przeprowadzana w dwóch etapach. Pierwszym z nich jest zbieranie formularzy zgłoszeniowych od wszystkich zainteresowanych osób. Spośród setek aplikacji wyłanianych jest kilkadziesiąt zgłoszeń, które przechodzą do drugiego etapu – w jego ramach odbywają się rozmowy kwalifikacyjne online. W tym roku poziom kandydatur okazał się niezwykle wysoki. Finalnie wyłonionych zostało dwadzieścia pięć utalentowanych i ambitnych osób.

Lista tegorocznych laureatów i laureatek Kwalifikacji Stypendialnej OFF (w porządku alfabetycznym):

1. Bartosz Bęben 

2. Weronika Boguś

3. Ivanna Boiarchuk

4. Bartosz Danisiewicz

5. Aleksandra Fijałek

6. Mikołaj Florczak

7. Katarzyna Furmanek

8. Michalina Hyriak

9. Jakub  Kalbarczyk

10. Julia Klimiuk

11. Natalia Kłosowska

12. Aleksandra  Kobyłecka

13. Dawid  Kopik

14. Karolina Kozikowska

15. Amelia Kudasik

16. Laura Lachowicz

17. Timofii Latyshko 

18. Mikołaj  Miernik

19. Pola Ochocka

20. Magdalena  Puzio  

21. Natalia Siwek 

22. Małgorzata Stadnicka  

23. Gabriela Szczepanik

24. Serhii Vorobiov

25. Martyna Wróblewska

Stypendium Our Future Foundation to dla tych osób wyróżnienie i szansa na zrealizowanie marzeń o nauce na najlepszych światowych uczelniach. Laureaci i laureatki Kwalifikacji Stypendialnej zostają otoczeni kompleksową opieką Our Future Foundation, biorą udział w Programie Mentoringowym oraz Rejsie Mentoringowym. Są zapraszani na inne wydarzenia OFF, a w szczególności na uroczystą Galę Wręczania Stypendiów, na różnego rodzaju konferencje oraz na warsztaty OFF Masterclass.

Ważnym elementem wsparcia stypendialnego dla naszych podopiecznych jest możliwość odbycia stażu w firmach partnerskich Fundacji – to kolejna szansa dla młodych i ambitnych osób. Podopieczni OFF otrzymują również wsparcie materialne w formie materiałów edukacyjnych.

Kto może wziąć udział w Kwalifikacji Stypendialnej OFF?

Do udziału w Kwalifikacji Stypendialnej OFF mogą zgłaszać się ambitni i utalentowani uczniowie szkół średnich z całej Polski – także narodowości ukraińskiej. Przy wyborze laureatów i laureatek pod uwagę brane są osiągnięcia szkolne, pozaszkolne, społeczne, ale też kwestie związane z miejscem zamieszkania oraz potencjał rozwojowy zgłaszających się. Zdecydowanie warto spróbować swoich sił w kolejnych edycjach Kwalifikacji Stypendialnej.

Skopiowane do schowka